Deutch | English | Čeština
Dnes je 18.02.2019

INTERHOTEL AMERICA****
UBYTOVÁNÍ PÍSEK, JIŽNÍ ČECHY

InterHotel America - ubytování Písek, Jižní Čechy | hotel, relax, wellness. Písek - letecký pohled Interhotel America - Restaurace Pokoj - Interhotel America Dezert v Interhotelu America Bazén v Interhotelu America

Aktuality

Velikonoce u nás

Jedinečná nabídka.Velikonoční odpočinek u nás. Nechejte se hýčkat. Nechystejte. Nevařte. Prostě se jen nechejte hýčkat a změňte tradice
více...

SVATBY A SVATEBNÍ HOSTINY V INTERHOTELU AMERICA

Začněte společnou cestu životem svatbou v našem hotelu
více...

Archiv aktualit

Pobytové balíčky & SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Relax balíček ubytování s polopenzí

jedinečná nabídka na ubytování v Písku se spoustou bonusů navíc v ceně
více...

Wellness ubytovací balíček na 3 a více dnů

Speciální zvýhodněná cena na min. 3-denní pobyty
více...

KontaktInterhotel America****

Náhled mapy
R. Weinera 2375
397 01 Písek 

GPS: N49°18'43.259", E14°9'59.807"

   
Tel: +420 723 799 895
   
E-mail: reception@interhotel-america.com
WEB: www.interhotel-america.com

UBYTOVÁNÍ INTERHOTEL AMERICA

Nabízíme vám krásné, pohodlné ubytování v našem útulném Interhotelu America****. Stavba našeho hotelu byla dokončena již v roce 1993 a od té doby náš hotel poskytl příjemné ubytování v Písku mnoha tisícům spokojených návštěvníků.

Ubytování nedaleko historického centra Písku

Hotel je umístěn v krásném prostředí města Písku, vzdálen jen 15minut pěší chůze do jeho historického centra. Výhled z oken hotelu nabízí přírodu, lesy a město Písek.
V našem interhotelu vás čeká milý, ochotný personál, který vám bude věnovat svou pozornost po celý čas vašeho ubytování v hotelu.
Nabízíme vám útulné, krásné ubytování v Písku v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem a Wifi. Dámy jistě ocení např. fén, který je jim k dispozici po celou dobu ubytování přímo na pokoji.

Nejen ubytování

Ubytování v Písku vám zpříjemní i naše hotelové wellness centrum (krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, sauna, infrasauna, fitness, masáže), restaurace, bar, zimní zahrada nebo disco, tenisový kurt, kurzy zumba, jóga, aerobic, aqua-aerobic, pilates, pronájem - horská a trekkingová kola. Využít můžete turistický a informační servis.

Celý areál našeho hotelu je bezbariérový a nabízí pohodlné ubytování v Písku i handicapovaným lidem.

Abyste si mohli vaši rekreaci nebo služební cestu užít naplno, poskytujeme k vašemu pobytu i ubytování pro vaše domácí, zvířecí mazlíčky. Samozřejmostí je i hlídané parkovací místo kamerovým systémem v areálu našeho hotelu pro váš automobil. Vaše kola či motorky můžeme ,,ubytovat,, po domluvě v našich garážích.

Hotel je rovněž využíván na firemní semináře, školení, vzdělávací tréninky a outdoor tréninky, menší kongresy a firemní večírky, svatby a rodinné oslavy, bankety, rauty, vernisáže.
Využijte k ubytování v Písku právě náš hotel. Věřte, že nebudete zklamáni, ale příjemně spokojeni a dostatečně uspokojeni našimi mnohými službami a ubytovacím komfortem.

Město Písek

Město Písek se nachází v Jižních Čechách, nedaleko měst Strakonice, Tábor a České Budějovice. O Písecku se říká, že je historickou bránou Jižních Čech. Písek je malé město s téměř 30 000 obyvateli, s velmi bohatou historií, kulturou a nespočetnými akcemi jak pro své obyvatele, tak pro cizince, turisty a návštěvníky Písku. Město Písek nabízí všem zájemcům široké spektrum historických památek, např. nejstarší dochovaný kamenný most z 13. st., bohatý kulturní život (2 krásná kulturní divadla), vzdělávací instituce (vysoká škola, Filmová akademie) nebo mnoho sportovních vyžití. Ať už to je fotbal, golf, bungee jumping, bowling, bruslení, lyžování nebo hustá síť cyklotras a malebné rybníky v okolí Písku. Rozhled po malebné krajině Jižních Čech nabízí rozhledny Jarník nebo Velký Kamýk. V blízkém okolí Písku můžete navštívit také hrad Zvíkov, zámek Orlík, Bechyně, Kratochvíle i proslulý zámek Hluboká nad Vltavou. Dominantou města Písek je hodinová věž kostela Narození Panny Marie, která ční nad celým městem a láká návštěvníky města již z dálky.

INTERHOTEL AMERICA v Písku hodnocení